328
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| 03:00 || || meadow salsify, meadow goat's-beard || Wiesen-Bocksbart || Tragopogon pratensis ||06 || http://de.wikipedia.org/wiki/Wiesen-Bocksbart | | 03:00 || || meadow salsify, meadow goat's-beard || Wiesen-Bocksbart || Tragopogon pratensis ||06 || http://de.wikipedia.org/wiki/Wiesen-Bocksbart | ||
| style="text-align:right" | | |||
|- | |||
| 03:00 || || Imperial Morning Glory || Blaue Prunkwinde || Ipomoea nil ||06 || http://de.wikipedia.org/wiki/Blaue_Prunkwinde | |||
| style="text-align:right" | | | style="text-align:right" | | ||
|- | |- |
edits