J.albrecht (talk | contribs) |
Sarahpacheco (talk | contribs) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
| Bauhaus kunstkurs | | Bauhaus kunstkurs | ||
| 02.07.19 | | 02.07.19 | ||
|- | |||
|Sarah Alvim | |||
| Artifacts in AI | |||
| 09.07.19 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
J.albrecht (talk | contribs) |
Sarahpacheco (talk | contribs) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
| Bauhaus kunstkurs | | Bauhaus kunstkurs | ||
| 02.07.19 | | 02.07.19 | ||
|- | |||
|Sarah Alvim | |||
| Artifacts in AI | |||
| 09.07.19 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |